MIKS PANNA LAPS JUST RANNAPUNGERJA NOORTELAAGRISSE

1. MEILE ON KÕIGE OLULISEM TEIE LASTE TURVALISUS

  • kena väike territoorium annab kasvatajatele võimaluse pidevalt lapsi jälgida, ka ürituste vaheajal, uus majutusmaja on ehitatud kõige rangemaid tuleohutusnõudeid järgides, kasvatajad on läbinud koolitused ja omavad kasvataja litsentse, väikses laagris on pisemgi probleem kohe näha ja saab sellega kiirelt tegelema hakata. 

2. LAAGER NAGU VANAEMA JUURES 

  • männimets, lõkkeplats jõekäärus, linnulaul,  hubased ja maalähedased toad, kokatädi, kes söögitegemise kõrvalt ka plaastri haavale paneb või mure ära kuulab, seened ja mustikad oma metsast lauale, jalutuskäik läbi küla randa. Ja vanaema asemel võivad vanemad igal ajal laagrijuhatajale helistada.  

3. VAHELDUSRIKAS JA PÕNEV PROGRAMM

  • meie laagris on kõik laagripäevad tihedalt sisustatud, iga üritus või mäng on arendav ja õpetlik. Oluline on muuta kõik tegevused lõbusaks ja jõukohaseks igale lapsele. Kasutame palju kostüüme ja põnevaid abivahendeid nagu tõukerattad, suusad, nöörid, looduslikud materjalid jne. Laste lemmikud on Playbox, teatrietendused, hõimude lõke, jõulud suvel, kino suurel ekraanil, taliolümpia jne. 

PÜÜAME IGAT LAAGRIVAHETUST KORRALDADA SUURE SÜDAMEGA JA IKKA TEIE LASTE HEAKS. OMAME SELLEKS SUURT KOGEMUST  JA ARMSAT LAAGRIKOMPLEKSI.

KORRALDAME LAAGREID ALATES AASTAST 1996 –  MEIL ON TASEMEL MAJUTUSMAJA, LAVA, KOSTÜÜMILADU, TERVISLIK MENÜÜ,

ERITI ON MEIE LAAGRIVAHETUSTESSE OODATUD NEED KÕIGE PISEMAD, KELLEL ESIMENE LAAGRIKOGEMUS. USKUGE, MEIE VÄIKSES LAAGRIS TUNNEB TEIE LAPS ENNAST HÄSTI JA TEIE SÜDA ON RAHUL KUI LAPS KODUST EEMAL.